I  N  D  I  V  I  D  U  A  L BUSINESS DESIGN LAB

JABRAARCHITECTS / BUSINESS DESIGN

to studio wyspecjalizowane w projektowaniu architekturyarchitektury wnętrz oraz detali wyposażenia.

Pracownia świadczy profesjonalne usługi dla partnerów biznesowych realizujących nowe inwestycje.

Niespełna 10 lat obecności na rynku zagwarantowało nam stabilną pozycję wśród pracowni projektujących wnętrza komercyjne, wnętrza obiektów użyteczności publicznej, wnętrza prywatne oraz nowoczesne, energooszczędne domy jednorodzinne. Dla partnerów biznesowych przygotowujemy projekty dla marek rozpoczynających swoją działalność na rynku jak i tych z o ugruntowanej pozycji, z wieloletnią tradycją, wspierając ich dalszy rozwój. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług projektowych tak aby cały proces od koncepcji po realizację inwestycji przebiegał optymalnie pod względem czasu i kosztów. Specjalizujemy się w branży biurowej oraz szeroko pojętej przestrzeni dla sektora usług branży finansowej. Na etapie realizacji zapewniamy obsługę w zakresie przygotowania, koordynacji, logistyki i nadzoru inwestycji.

Każdorazowo osoba prowadząca dany projekt jest przydzielona do inwestycji, może być odpowiedzialna również za procedurę przetargową, wszystkie prace związane z koordynacją branż, zamówień i dostaw wyposażenia, oraz wszystkie inne obowiązki, które mogą zdjąć zaangażowanie czasowe ze strony inwestora. Wieloletnie doświadczenie i pasja pozwalają nam tworzyć projekty wysokiej jakości. Zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych, w których wykorzystujemy osiągnięcia technologii w służbie Waszych finansów i zawodowej satysfakcji. Nasz zespół tworzą ambitni architekci, inżynierowie, graficy i specjaliści od wyceny nieruchomości.

 

Doradztwo

Na etapie wstępnych konsultacji analizujemy funkcjonalność i ekonomikę pod kątem przyszłych nabywców nieruchomości biurowych i komercyjnych. Zapewniamy doradztwo formalno-prawne z zakresu prawa budowlanego, warunków technicznych oraz wyceny nieruchomości,

Monitoring trendów i materiałów.

Śledzimy najnowsze trendy w kraju i za granicą by dostarczać wam profesjonalną wiedzę o aktualnościach i przyszłych trendach. Stale rozwijamy nasze biblioteki kontaktów z zaufanymi i terminowymi wykonawcami, monitorujemy rynek dostawców i poszukujemy okazji przy zamówieniach w służbie Waszych finansów.

Komercjalizacja inwestycji

W ramach komercjalizacji inwestycji oferujemy:

- fotorealistyczne wizualizacje architektury oraz wnętrz

- filmy-animacje będące wsparciem komercjalizacji inwestycji

Realizacje pod Klucz

W ramach działalności naszej grupy realizujemy inwestycje ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi wykonawcami z branży inżynieryjno-budowlanej oraz wnętrzarsko-wykończeniowej. Przyjmujemy wszelkie zadania związane z procesem inwestycyjnym, nadzorami, realizacją budowy, ofertowaniem oraz dostarczaniem meteriałów.

Każdy indywidualnie zaprojektowany i wykonany element naszych wnętrz gwarantuje wysoki poziom wzornictwa i dbałość o detal. Dla wymagających klientów mamy ofertę kompleksową w formie zaprojektuj-zbuduj z pełnym nadzorwem autorskim i wykonawczym.

Projektowanie biur Generalny Wykonawca
Projektowanie Placówek Bankowych
Nadzór autorski
Projektowanie salonów sprzedaży i firmowych
Nadzór inwestorski
 Projektowanie Biur Obsługi Klienta
Produkcja i montaż mebli
Koncepty wizualne dla biznesu  
Rebranding  
Projektowanie sklepów  
Projektowanie mebli  

 

 

 

 

 

 

 

 

Referencje

 

 

>