I  N  D  I  V  I  D  U  A  L DOM  J A K O  SYSTEM

JABRAARCHITECTS / INDIVIDUAL

to studio wyspecjalizowane w projektowaniu nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz architektury wnętrz.

Dwudziesty wiek dla człowieka był przłomowym w rozwoju cywilizacji jak i prędkości wprowadzanych zmian.

Dynamika postępu w krajach rozwijających się jest imponująca. Nowe trendy, idee, nowoczesne technologie stwarzają człowiekowi warunki do świadomego wyboru rzeczywistości, którą chciałby otaczać siebie i swoich bliskich.

My Architekci jesteśmy po to by pomóc te pragnienia materializować.

Projekt

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług projektowych, tak aby cały proces od koncepcji do realizacji inwestycji przebiegał optymalnie pod względem czasu i kosztów. 

Wieloletnie doświadczenie i pasja pozwalają nam tworzyć projekty wysokiej jakości. Zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań przestrzennych oraz wykorzystujemy osiągnięcia technologii w służbie Waszych finansów i życiowej satysfakcji. Projektujemy tak aby odnaleźć współzależności między potrzebami użytkowników, przestrzenią i formą,

z naciskiem na proste i ponadczasowe rozwiązania. Nasz zespół tworzą ambitni architekci, inżynierowie i graficy oraz specjaliści od Wyceny Nieruchomości. Przy projektowaniu energooszczędnych rozwiązań dla Twojego Domu wspierają nas specjaliści z firmy FutureSystems Polska. Na etapie realizacji zapewniamy obsługę w zakresie przygotowania, koordynacji, logistyki i nadzoru inwestycji.

Doradztwo

Na etapie wstępnych konsultacji analizujemy funkcjonalność i ekonomikę pod kątem przyszłych nabywców nieruchomości gruntowych pod budowę domu. Zapewniamy doradztwo formalno-prawne i administracyjne z zakresu prawa miejscoweg i budowlanego oraz wyceny nieruchomości,

Monitoring trendów i materiałów.

Śledzimy najnowsze trendy w kraju i za granicą by dostarczać wam profesjonalną wiedzę o aktualnościach i przyszłych trendach. Stale rozwijamy nasze biblioteki kontaktów z zaufanymi i terminowymi wykonawcami, monitorujemy rynek dostawców i poszukujemy okazji przy zamówieniach w służbie Waszych finansów.

Komercjalizacja inwestycji

W ramach komercjalizacji inwestycji oferujemy:

- fotorealistyczne wizualizacje architektury oraz wnętrz

- filmy-animacje będące wsparciem komercjalizacji 

Realizacje pod Klucz

W ramach działalności naszej grupy realizujemy inwestycje ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi wykonawcami z branży inżynieryjno-budowlanej oraz wnętrzarsko-wykończeniowej. Przyjmujemy wszelkie zadania związane z procesem inwestycyjnym, nadzorami, realizacją budowy, ofertowaniem oraz dostarczeniem meteriałów.

Każdy indywidualnie zaprojektowany i wykonany element naszych wnętrz gwarantuje wysoki poziom wzornictwa i dbałość o detal. Dla wymagających klientów mamy ofertę kompleksową w formie zaprojektuj-zbuduj z pełnym nadzorwem autorskim i wykonawczym.

Projekty domów nowoczesnych Generalny Wykonawca
Projekty Wnętrz Nadzór autorski
Architektura Mieszkaniowa Nadzór inwestorski
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 Napisali o nas

 

>